Sennik
Senniki
sen, sny
symbole

znaczenie
snów

klasyfikacja snów
naprawianie snów

home - wróć na główną

 

Poznaj znaczenie swoich snów, symbole senne
i symbolika snów to rady, wskazówki
i podpowiedzi
twojej Duszy

Opisz swój sen, sny, symbole


linki
 

Pilne?

Zadzwoń !

tel. 0 708 888 321

koszt - 7,60 zł min

 

 

 

 

 

 

Witaj w Królestwie Snów!

Nazywam się Agata Bleja .
Jestem wróżką.

Od bardzo dawna zapisuję własne sny, tłumaczę je i korzystam z ich mądrości. Tłumaczę również sny innych ludzi. Ostatnio coraz częściej moi klienci, którzy przychodzą na wróżby tarota, opowiadają mi swoje sny i proszą o interpretację. Wymaga to osobnej pracy i czasu, dlatego stworzyłam oddzielną stronę o snach dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć znaczenie snów.

Znaczenie snów , sennik, senniki:
po co nam to wszystko?

Sny są naszym największym bogactwem wewnętrznym.
Na jawie uświadamiamy sobie ledwie małą część wiedzy o sobie i o swoich relacjach z otoczeniem. A jeśli chodzi o przyszłość - nie potrafimy jej przewidzieć lub udaje nam się to jedynie w niewielkim stopniu. Często wręcz "przewidujemy" ją po prostu... życzeniowo.

Rozumienie własnych snów pozwala uświadomić sobie różnicę między tym, co myślimy o sobie, innych i o świecie, a tym, co naprawdę jest. Czasem ta prawda jest miła, czasem mniej, ale zawsze owa wiedza daje nam szansę na to, żeby zmienić coś na lepsze.
Nawet jeśli z jakichś powodów nie chcemy niczego zmieniać, rozumienie snu sprawia, że podejmujemy taką decyzję świadomie, zdając sobie sprawę z konsekwencji. Jesteśmy wtedy lepiej przygotowani na radzenie sobie ze skutkami naszych decyzji.

Sny pełnią również inne role: terapeutyczną (sny życzeniowe), ostrzegawczą, informacjyną, inspirującą (twórcze), prognostyczną (ukazują nam przyszłość), doradczą (podpowiadają rozwiązania wielu problemów).

Dlatego warto przyglądać się swoim snom, uczyć ich rozumienia i czerpania pełnymi garściami z ich bogactwa.

Jeżeli sam chcesz się uczyć sztuki tłumaczenia snów - wczytaj się w porady, które zamieściłam na tej stronie .
O ile wolisz na początek skorzystać z profesjonalnego wyjaśnienia snu - zamów go u mnie.

Wróżka i tłumaczenie snów
Jaki związek ma wróżenie z wyjaśnianiem snów?

Znaczenie snów zawarte jest w symbolach. Wróżenie z kart tarota odwołuje się do tego samego: wróżka musi w symbolicznych obrazach kart wyczytać te najważniejsze treści. Jeden symbol - puchar, miecz, woda, Słońce, góry, brama - musi wystarczyć, by wyzwolić w podświadomości wróżki ten właściwy sens. A w każdym indywidualnym przypadku jest on inny.
Po latach wróżenia symbole zaczynają pulsować wieloma wymiarami, mienią się, jak brylanty: wystarczy minimalnie zmienić kąt patrzenia, by odbiły inny kolor, inne światło, inną prawdę. Tego się nie da "wziąć na rozum", tu wkraczamy na delikatną ścieżkę intuicji.

Podobnie ze snami. Amerykańska badaczka snów, Sylvia Browne, napisała: "Tłumaczenie snów jest sztuką, nie nauką". I coś w tym jest. Odczytywanie snów odbywa się na kilku poziomach. I-szy to poziom psychologiczny. Dość wprawnie posługują się nim psycholodzy, jednak już na tym poziomie trafiają oni na symbole, których nie potrafią odczytać. I często lekceważą intuicję lub po prostu wiedza akademicka ją przygłusza. Wróżka nie ma akademickich obciążeń.
II-gi poziom to sfera magiczna. Tu może się zagłębić jedynie wróżka. Symbole ukazują drugie dno znaczeń, magiczne, żeby je zrozumieć trzeba się biegle posługiwać intuicją, telepatią i magiczną wyobraźnią.
III-ci poziom jest wymiarem astralnym. Oprócz wiedzy potrzebnej do wyjaśniania snów z dwóch pierwszych "pokładów", trzeba jeszcze mieć wiedzę o innych wymiarach i potrzebna jest tu odwaga do korzystania z tej wiedzy. Nie każda wróżka się na to odważa, a psycholodzy snów omijają ten temat wielkim łukiem.

Wiele snów zawiera jednocześnie znaczenia ze wszystkich trzech poziomów. Co prawda można poprzestać na pierwszym, psychologicznym tłumaczeniu. Ale to czubek góry lodowej.

Jeżeli chcesz mnie poznać bliżej
zapraszam na inne moje strony

O wróżeniu
O tarocie

Jeżeli chcesz zamówić interpretację snu -
wypełnij i wyślij Formularz senny

Jeśli chcesz zapytać o coś NAPISZ

Wróć na stronę główną

Chcesz poznać znaczenie snu od ręki?

Zadzwoń do mnie !

tel. 0708 888 321

koszt - 7,60 zł min

 

 

 

Sennik, sny, sennnik, sen, marzenia senne, sny, sennik. Sennik, senniki, Senniki, sny, sen, senny, fantazje senne, sennik, tłumaczenie snów, tłumasz snów, senniki, sny, sen, Sennik, sny, sennnik, sen, marzenia senne, sny, sennik. Sennik, senniki, Senniki, sny, sen, senny, symbole senne, fantazje, sennik, senniki, sny, sen , interpretacja snów, wyjyśnianie snów,śniło mi się, wróżka, wróżby, sny prorocze,Sennik, sny, sennnik, sen, marzenia senne, sny, sennik. Sennik, senniki, Senniki, sny, sen, senny, fantazje senne,tłumacz snów, tłumaczenie snów, znaczenie snów, sennik, senniki, sny, sen ,Sennik, sny, sennnik, sen, marzenia senne, sny, sennik. Sennik, senniki, Senniki, sny, sen, senny, fantazje senne, sennik, senniki, sny, sen, sny prorocze.